Misyonumuz Hamamözü Termal Otel

Misyonumuz

MİSYONUMUZ

              Hamamözü Termal Tesisleri; 2010 yılından itibaren turizm sektöründe yeni bir kavram ve hizmet anlayışı ile faaliyet göstermeye başlamıştır. Bünyemizde 30 ile 50 personel çalışmaktadır. Müşterilerimize resmi davranış ve anlayıştan daha çok, aile sıcaklığında samimi, güler yüzlü, kaliteden ödün verilmeden hizmet etme anlayışımız öncelikli hedefimizdir. Çalışma arkadaşlarımız ve bizler için öncelik; ‘‘müşteri memnuniyeti ve kalitedir’’.

             Anadolu’nun sessiz ve bakir kalmış bu bölgesi, gelip görebileceğiniz nadide yerlerden biridir. Türk’ü, Çerkez’i,  Laz’ı, Kürt’ü, Alevi’si ve Sünni’si ile harman olmuş bu kadim topraklar  3000 yıldır insanlara doğal şifa dağıtmaktadır. Yemeklerimiz; bölgemizin yöresel damak tadına ve zenginliğine sahip sağlık ön koşullu lezzetli ve her kesime hitap kabiliyetindedir.       

             Bu anlamda bu lezzet, güzellikler ve sağlığa ortak olmanız için bizler siz değerli konuklarımızı her daim misafirimiz olmaya bekliyoruz. Geliniz, görünüz, tadınız, bu toprakların verdiği 3000 yıllık şifadan yaralanınız.

Sağlıcakla  kalınız

 Hamamözü Termal Ailesi.

Ekibimiz